Полтава, улица Небесной Сотни, 13, офис 303-А
066-60-30-288
(0532) 508-618

AGROPORT East Kharkiv 2017 визначив кращі агропідприємства Харківщини

photov-5005Представники майже 100 кращих агропідприємств Харківської області з різних районів зібралися на урочисту церемонію нагородження в рамках AGROPORT Awards Kharkiv 2017. Церемонія проходила в  пасажирській залі терміналу аеропорту «Харків».

Керівник проекту AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко та перший заступник облдержадміністрації Марк Беккер привітали присутніх зі святом відкриття найголовнішої агроподії Східної України. «Ми маємо великий потенціал  і є активними учасниками Євросоюзу. За три роки збільшилися експортні поставки Харківської області, вони склали 304 млн грн – це 48 відсотків від  усього доходу, який отримали аграрії.  І дуже важливо, що в нашій області є такий майданчик, де сільгоспвиробники можуть заключати нові контракти, спілкуватися, а в подальшому – отримувати інвестиції», — заявив Марк Беккер. Дипломи переможців AGROPORT Awards Kharkiv 2017 в номінаціях отримали:

ТОВ Хлібзавод «Салтівський» в номінації «Лідер галузі»

ТОВ «Терра» в номінації  «Якісний продукт»

ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат» в номінації «Лідер галузі»

СТОВ «Мрія», Куп’янський район, в номінації «Кращий роботодавець»

ПАОП «Промінь» в номінації «За постійне підвищення врожайності»

ТОВ АФ «Сади України» в номінації «За великий внесок у розвиток агропромислового комплексу»

ФГ «СТВ-Агро», Валківський район, в номінації «Кращий платник податків»

ТОВ «Курганський бройлер» в номінації «Найбільша частка у виробництві (78% за 1 півріччя 2017)»

ТОВ «Агросервіс ЛТД», Чугуївський район, в номінації «Суспільно відповідальний бізнес»

ПСП «Родіна», Дворічанський район,  в номінації «Досягнення в інноваціях»

ТОВ КВФ «Рома» в номінації «Постійний технологічний розвиток»

Також було відзначено: Харківську обласну організацію роботодавців у сфері агропромислового комплексу за активну участь у розвитку АПК регіону; ТОВ «ТБ Харківцукорзбут» за високий професіоналізм та плідну співпрацю з підприємствами області. Керівник проекту AGROPORT East Kharkiv 2017 Дмитро Титаренко разом з генеральним директором торгового будинку «ХТЗ» Олексієм Колєсніком, який є представником генерального партнера Харківського Агропорту – компанії DCH, відзначив кількох партнерів, що постійно підтримують захід на Сході України. Відзнаки отримали: — Міжнародний аеропорт «Харків», який приймає AGROPORT четвертий рік поспіль. — ПАТ «Укрпошта», яке постійно підтримує  розсилку продукції заходу. — Співорганізатори Всесвітнього дня яйця, який відбувався в рамках AGROPORT East Kharkiv 2017, Асоціація «Харківптахопром». — Дві агрофірми, що входять до складу агрокомпанії AgroGeneration – агрофірму ПОСП «Бурлуцьке» за досягнення у розвитку рослинництва області та агрофірму «Подолівська» за досягнення у розвитку тваринництва Харківщини.   Нагадаємо, що AGROPORT East Kharkiv 2017 триватиме три дні. У п’ятницю, в другий день проведення Шостого міжнародного Агропорту, відбудеться науково-практична конференція, на якій обговорюватимуться проблеми, пов’язані зі зміною клімату на Сході України. Учасники конференції шукатимуть відповідь на запитання, як підвищити врожайність у нових кліматичних умовах. На відвідувачів заходу чекає науково-практична конференція з адаптації сільського господарства в Східній Україні до змін клімату – як підвищити врожайність в нових кліматичних умовах. Крім того, проходитиме круглий стіл, учасники якого обговорюватимуть майбутнє органічного виробництва.