Полтава, улица Небесной Сотни, 13, офис 303-А
066-60-30-288
(0532) 508-618

АГРОПОРТ є одним з найбільших агрофорумів в Східній Європі, мета якого – сприяти розвитку та підвищенню інформативності серед дрібних і середніх агровиробників у всіх регіонах України.

З 2018 року АГРОПОРТ буде постійно проходити в трьох містах і охоплювати інтереси індивідуально західних, південних і східних агровиробників та представників харчової промисловості:
  • АГРОПОРТ Захід Львів: 19–21 квітня.
  • АГРОПОРТ Південь Херсон: 26–28 липня.
  • АГРОПОРТ Схід Харків: 11–13 жовтня.  
Незмінними майданчиками для виставкової експозиції та ділових зустрічей залишаються термінали і привокзальні площі міжнародних аеропортів цих міст.
«2018 рік за рішенням Продовольчої і сільськогосподарської Організації ООН (ФАО) планується провести у всіх країнах під гаслом «Скажемо НІ забрудненню ґрунтів!».
Це, безумовно, пройде червоною ниткою по всіх наших заходах і долучить міжнародні інституції до проблем українських ґрунтів. Одночасно з цим, в кожному окремому АГРОПОРТі плануємо обговорити проблеми кожного окремого регіону, який стане точкою тяжіння для сусідніх областей.

Так, на АГРОПОРТ Захід у Львові, будуть підняті питання, актуальні для всієї Західної України: тваринництво, рослинництво, овочівництво, вирощування ягід, садівництво, зелений і гастрономічний туризм.

В рамках проведення АГРОПОРТ Південь у Херсоні, будуть порушені теми розвитку сільськогосподарської логістики, систем зрошення, овочівництва, садівництва, виноградарства, тепличного господарства та провадження зеленої енергетики.

АГРОПОРТ Схід у Харкові, з урахуванням особливостей ведення агробізнесу, акцентуватиме увагу на рослинництві, засобах захисту рослин, техніці та технологіях, що орієнтовані на середні і великі фермерські господарства.

Актуальними для всіх регіонів лишаються питання адаптації сільського господарства до змін клімату, кооперації, розвитку сільських територій, доступ до інструментів фінансування і формування ланцюгів доданої вартості, виробництва органічної продукції та інших нішових напрямків. Слід зазначити, що у 2018 році, паралельно з бізнес-програмою і виставковою експозицією, вперше буде започатковано новий проект «Українське Трипілля», мета якого – демонстрація техніки і технологій, за допомогою яких український фермер зможе збільшити ефективність свого виробництва. «Українське Трипілля» – це новий формат демо-показів в реальних польових умовах для різних кліматичних зон, в різні сезони і акцентами на актуальних напрямках окремо для Західної, Південної та Східної України. В рамках ділової вечері кожного з АГРОПОРТів відбудеться вручення незалежних премій серед агровиробників кожного окремого регіону. Спільно з керівництвом областей будуть відзначені ті господарства і підприємства, що за підсумками 2017 року показали кращі результати в одній з 10 номінацій. Всі заходи традиційно містять у своїй структурі Стратегічну бізнес-сесію, на яких будуть висвітлюватися проблеми і успішні практики залучення інвестицій, створення умов для розвитку замкнутих циклів виробництва, розвитку агробізнесу з урахуванням створення продуктів з доданою вартістю для задоволення потреб як внутрішнього так і закордонного ринків. У 2018 році, з урахуванням тенденцій зростання наших заходів, ми плануємо, що загалом за трьома локаціями кількість учасників подвоїться, і складе близько 800 презентаційних стендів, а заходи відвідають більш ніж 18 тис. агровиробників з 18 областей України.
  АГРОПОРТ Захід Львів 19–21 квітня 2018   АГРОПОРТ Південь Херсон 26–28 липня 2018 АГРОПОРТ Схід Харків 11–13 жовтня 2018