Полтава, улица Небесной Сотни, 13, офис 303-А
066-60-30-288
(0532) 508-618

День Поля у ТОВ «Золотий колос»

«Агровиробництво – вклад у майбутнє України, або саме село має стати справжнім капіталовкладником у розвиток держави»

15 черваня на демонстраційних полях ТОВ «Золотий Колос» святкували 15-й ювілейний Міжнародний День Поля. Участь у святі взяли науковці, сільськогосподарські виробники, представники влади, студенти профільних фахів Вищих навчальних закладів України. На захід завітали також закордонні гості з Туреччини, Грузії, Молдови та Румунії.

День Поля пройшов на славу: презентація інноваційних технологій обробки землі, нових для регіону сортів насінневої продукції, безпосередньо продукції ТОВ «Золотий Колос» та колег з інших агропідприємств, а також виставки спеціалізованої техніки та техніки загального користування.

День Поля у ТОВ «Золотий колос»
День Поля на Миколаївщині

День Поля — видатна подія для виробників сільськогосподарської продукції

День Поля 2018
Директор ТОВ «Золотий колос» Надія Іванова

Регламент проведення Дня Поля складався з декількох етапів. Директор ТОВ «Золотий колос», депутат облради Надія Іванова зазначила, що основна мета заходу – обмін досвідом, знайомством з інноваційними розробками агропромисловому комплексу, а вже після цього – власне святкування.

Перший етап – відкриття виставки День Поля. На презентаційному майданчику агровиробники представили свої найкращі моделі: ґрунтообробну, збиральну та післязбиральну техніку, мастила, запчастини і навіть сонячні батареї.

Автовиробники демонстрували машини власної розробки, які найкраще адаптовані для потреб села за критерієм ціна-якість. Фінансові установи знайомили з лояльними кредитними пропозиціями підтримки агровиробників.

День Поля
День Поля ТОВ «Золотий Колос» 15 червня 2018р

Учасники мали можливість ознайомитися із найкращими зразками засобами захисту рослин, добривами, біологічними стимуляторами росту та ін.

Після чого, усі бажаючі відправилися на огляд демонстраційних ділянок, де представники селекційних установ розповідали про особливості вирощування кожного сорту, стійкість до різних кліматичних умов, характеризували урожайність.

ТОВ «Золотий Колос» презентував на День Поля понад 200 сортів селекції

На демонстраційних полях площею 150 кв.м. було висіяно 23 культури та представлено понад 200 сортів української селекції. Це пшениця озима (76 сортів) та яра (16 сортів), ячмінь озимий та ярий (30 сортів), соняшник, просо, льон, гірчиця, горох, розторопша, сорго та інші. На початку поля — багаторічні трави.

День Поля
Демонтсраційне Поле

Василь Сюрченко, головний агроном ТОВ «Золотий Колос», розповів, що елітнасінгосп вирощує всі різновиди зернових культур, які користуються найбільшим попитом в Україні та світі. Він зазначив також, що полях товариства застосовуються найновіші та перевірені технології вирощування сільськогосподарських культур. А визначається найкращий сорт шляхом підрахунку врожаю, стійкості і скловидності культури.

В рамках свята Міжнародний День Поля Надія Іванова відзначила подяками за вклад у розвиток агропромислового комплексу науковців Інституту зрошувального землеробства НАА України (м. Херсон), Селекційно-генетичного інституту, Національного центру Селекційно-генетичного інституту Синельниковської дослідної станції (м. Одеса), Носівської дослідної станції (Чернігівська обл.), ННЦ «Інститут землеробства НААН», Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла (Київська обл) та ін. Відзнаку також отримали представники приватного Фермерського господарства «Бор».

День Поля 2018
День Поля завершився святковим концертом

Окрему подяку отримав В’ячеслав Шебанін — ректор Миколаївського Національного Аграрного Університету. Надія Валеріївна зазначила, що В’ячеслав Шебанін багато років віддав на підготовку кваліфікованих кадрів агропромислового комплексу, які поповнюють колективи українських і закордонних агропідприємств.

На завершення свята День Поля учасників – святковий обід. Гостей розважали кращі музичні колективи Миколаївщини, серед яких був і хореографічний колектив підшефний ТОВ «Золотий Колосок» під керівництвом Юлії Любецької.