Полтава, улица Небесной Сотни, 13, офис 303-А
066-60-30-288
(0532) 508-618

ІІІ Міжнародний експофорум енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі AgroEnergyDAY 2020

Міжнародний експофорум з питань енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі. Відбудеться в рамках «ІнтерАГРО 2020».

Виставка забезпечить ефективну комунікаційну платформу для просування енергоефективних технологій та широкого залучення представників агробізнесу як цільової аудиторії. AgroEnergyDAY як інтерактивна платформа включає: — спеціалізовану виставкову експозицію, яка діятиме всі 4 дні роботи виставки (26-29 жовтня) — бізнес-форум AgroEnergyDAY 2020, присвячений ключовим питання розвитку агроенергетики та енергоефективності в агробізнесі (27-28 жовтня)

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ: Біоенергетичні технології: Біогазові комплекси: технології, обладнання, сировина; Рідке біопаливо: технології, обладнання, сировина; Тверде біопаливо: комплекси для виробництва пелет та брикетів з біомаси; Когенераційне та котельне обладнання; Енергетичні культури: технології вирощування, техніка, обладнання та садивний матеріал.
• Альтернативна енергетика: Сонячні електростанції «під ключ» (автономні, мережеві, гібридні); Сонячні фотоелементи, модулі, матеріали та інші комплектуючі; Системи зберігання сонячної енергії, інвертори; Системи альтернативного теплопостачання (колектори, теплові насоси та ін.); Автоматизація та програмне забезпечення (системи моніторингу, контролю та управління); Обладнання та технології для вітроенергетичних комплексів; Обладнання та устаткування для геліоенергетики.
РЕЗУЛЬТАТИ AGROENERGYDAY 2019 Спеціалізована експозиція (21 компанія-експонент) Міжнародний бізнес-форум (4 тематичні панелі, 26 спікерів, близько 200 відвідувачів) Метчмейкінг від профільних експертів (35 індивідуальних консультацій).
Учасники експозиції: Bionic Technologies, HAMMEL Recyclіngtechnіk, MBI Development, Methalac SARL, Rodtech Recycling, Zero Emission Energy, Аккорд ЛТД, Бізнес і Безпека, Біоенергетична асоціація України, Брикетуючі технології, Вільна енергія IФ, Волинь-Кальвіс, Вольф системс (Національна Експозиція Німеччини), Еко енерджи груп, Енвітек, Завод Крігер, Інститут механізації та електрифікації сільського господарства, ПП Крамар, Пелетна асоціація України, Санта Інжбуд, Сонячні інновації.

Організатор: дирекція агропромислових виставок

ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» +380 44 461 9368 agro@kmkya.kiev.ua