Полтава, улица Небесной Сотни, 13, офис 303-А
066-60-30-288
(0532) 508-618

Мінеральні добрива ALLYUR ARSO: переваги та призначення регуляторів та стимуляторів росту.

Мінеральні добрива ALLYUR ARSO: переваги та призначення регуляторів та стимуляторів росту.

PHOTO-2020-09-16-13-14-03

Сучасні аграрії використовують різноманітні органічні та неорганічні препарати для того, щоб виростити, зберегти та захистити свій врожай, незважаючи на різноманітні негативні природні та техногенні фактори. Найбільш продуктивним та відносно безпечним для культур та зовнішнього середовища є використання мінеральних добрив, переважно стимуляторів та регуляторів росту. В даній статті давайте розглянемо досить популярні на українському ринку продукти з лінійки Allyur Arso.

 
  • По-перше, що таке регулятори та стимулятори росту?
Цей клас мікродобрив представлений біологічно активними сполуками, вітамінами, мікроелементами та іншими складовими, які підсилюють захисні сили всередині рослини та дозволяють їм набагато краще адаптуватися до різноманітних несприятливих факторів. Зміни погодних умов, екстремальні температури, посуха, висадка та пересадка в грунт, вплив сільськогосподарських машин та інші загрозливі обставини більше не проблема для ваших пріоритетних культур, які були попередньо оброблені препаратами Allyur Arso.
  • По-друге, в чому переваги стимуляторів та регуляторів росту?
До складу подібних органічних препаратів, наприклад, Maxifol,  Redoffarm, Viva T входять передусім полісахариди, поліпептиди, гумінові кислоти, різноманітні вітаміни з мінералами, що здатні впливати на розвиток сильної кореневої системи, сприяти адаптивним якостям культури, зменшити відсоток падалиць — все, що треба для покращення якості та збільшення кількості вашого врожаю. Розглянемо кожний препарат з продуктової лінійки стимуляторів та регуляторів Allyur Arso.

 Активатор і регулятор росту Viva T

До складу Viva Т входять передусім гумінові кислоти, вітамінні комплекси та прогормони, що здатні посилити корені рослини та сприяти покращенню стану грунту, де вирощується культура. Це, в свою чергу, позитивно впливає на всі основні процеси: укорінення, зростання, цвітіння, визрівання врожаю. Цей препарат рекомендовано вносити в період вегетації. Доведена ефективність стимулятору росту Viva Т для овочевих та ягідних культур, плодових дерев, декоративних та кімнатних рослин.

Стимулятор росту рослин Redoffarm

Стимулятор зростання Redoffarm є органічним добривом у формі хелатних сполук. Сприяє посиленню кореневої системи плодових рослин, декоративних та кімнатних квітів. Завдяки підсиленній адаптивній дії цим препаратом обробляють сіянці або рослини під час висадки або пересадки в грунт. На практиці доведено, що при використанні стимулятору росту Redoffarm більшість саджанців здатна перенести несприятливі погодні умови та посуху, що значно підвищує показники врожайності.

Стимулятор росту рослин Maxifol

Біостимулятор Maxifol допомагає адаптувати ваші овочеві, ягідні культури, виноград, плодові дерева або різноманітні декоративні рослини до стресу, що є наслідком несприятливих погодних умов або сільськогосподарських робіт. Третю частину формули Maxifol складають рослинні амінокіслоти, що сприяють максимальному поширенню та засвоєнню поживних речовин рослинами під час стресу. Це дозволяє вашій культурі якнайкраще пережити екстримальні температури, посуху, град та подібне. Рекомендується вносити препарат перед можливими несприятливими умовами або для профілактики. Таким чином, стимулятори та регулятори росту рослин від ТМ Allyur Arso здобули популярності та поширення завдяки своїм корисним властивостям, заощадливим нормам внесення, співвідношенню ціни та якості, цінним адаптогенним та стресозахисним показникам на різноманітних сільськогосподарських культурах. Ці та подібні препарати можна використовувати в полі, в саду, в теплиці на клумбі або для кімнатних рослин.

Органічне походження, виражений позитивний результат при використанні та дійсно корисні функції роблять стимулятори та регулятори росту препаратами вибору серед аграріїв України та всієї Європи

PHOTO-2020-09-16-13-14-03(3)

nataasha1808@gmail.com

063-122-80-10