Полтава, улица Небесной Сотни, 13, офис 303-А
066-60-30-288
(0532) 508-618

Представлення: Львівагромашпроект

Львівагромашпроект - це одна з провідних компаній-виробників техніки та обладнання для захисту рослин на теренах Східної Європи. Постійний рівень розвитку сільського господарства та високотехнологічний прогрес надихає нас на створення нової потужної, якісної та інноваційної техніки.
lvivagromashptoekt

Львівагромашпроект — це одна з провідних компаній-виробників техніки та обладнання для захисту рослин на теренах Східної Європи. Постійний рівень розвитку сільського господарства та високотехнологічний прогрес надихає нас на створення нової потужної, якісної та інноваційної техніки.  Використовуючи багаторічний досвід конструювання машин для захисту рослин, підприємство розробило та налагодило виробництво цілого ряду продуктів, які відповідають вимогам та потребам сучасних сільгоспвиробників різних масштабів та різним технологіям виробництва, які вони застосовують.

Насьогодні Львівагромашпроект пропонує лінійку штангових обприскувачів з об’ємами робочого баку 2400 л та 3500 л, робочою шириною штанги 18, 21.6, 24 та 27 м.

lvivagromashptoekt3

Обладнання обприскувача сучасною комп’ютерною системою, TeeJet (США), забезпечує якісне виконання технологічного процесу та можливість роботи з навігаційними системами Matrix, в т.ч. з можливістю відключення секцій штанги в автоматичному режимі при наїздах на оброблені ділянки.

Штанги обприскувачів обладнані гідравлічною системою розкладання і  коректором її нахилу. Двошарнірна маятникова підвіска забезпечує відмінну стабілізацію штанги незалежно від рельєфу поля. Рамка, повзун виконані із товстостінної труби квадратного січення із системою ковзання із застосуванням полімерних матеріалів. Подвійна фіксація секцій штанги в робочому положенні, гарантує її надійну роботу (гідравлічні та механічні замки). Робоча висота штанги 500-2100 мм.

Потужні насоси продуктивністю 185 або 250 л/хв., забезпечують якісне виконання технологічного процесу та якісне перемішування  в баку для забезпечення рівномірної концентрації препарату в робочому розчині. Поворотна підвіска насоса забезпечує кращі умови для роботи карданної передачі, дає можливість перерозподілити більше навантаження на навіску трактора, тим самим зменшивши питомий тиск коліс обприскувача на ґрунт.

Обприскувач оснащений рукавом для самозаправки, системою промивки баку (300 л), пневматичною гальмівною системою (ОПШ 3,5) та  системою світлової  сигналізації («стоп»-«габарит»-«поворот»). Ідеально гладкий бак зсередини – велика перевага при його очистці від залишків робочої рідини. Майданчик на шасі обприскувача забезпечує основні вимоги техніки безпеки при обслуговуванні горловини баку.

На обприскувачах встановлені колеса великого радіусу 9,5 R 48 для зменшення питомого тиску на ґрунт та збільшення агротехнічного просвіту.

На замовлення обприскувач може доповнюватися: міксером-змішувачем об’ємом 35 л для приготування робочих розчинів Polmac (Італія) із спеціальним відкидним кронштейном, системою продувки і прочистки розпилювачів, модульно-світлодіодною підсвіткою кожного розпилювача, багатопозиційними відсічними пристроями, інжекторними розпилювачами для роботи при вітряній погоді, пристроями для внесення КАС.  На обприскувачі встановлені комплектуючі провідних світових фірм.

Безкоштовна доставка та запуск в роботу в будь-яку точку України (для споживачів).

Гарантія від виробника 24 місяці та післягарантійне обслуговування.

Купуйте українське!

Похожие новости