Полтава, улица Небесной Сотни, 13, офис 303-А
066-60-30-288
(0532) 508-618

В Україні побудують потужний завод із переробки картоплі з інноваційним голландським обладнанням

Протягом 2021 року в Україні  буде введено в експлуатацію підприємство із переробки картоплі. На заводі буде встановлено сучасне обладнання нідерландської компанії Kiremko, яке дозволить виробляти якісну продукцію, яка відповідатиме всім стандартам ЄС.

potatoes«Інноваційні рішення для автоматичного виробництва продуктів переробки картоплі допоможуть побудувати потужне для України підприємство»

«Толсма-Україна» є представником компанії нідерландської компанії Kiremko, та відповідатиме за послуги по монтажу та обслуговуванню обладнання, що буде постачатися з Нідерландів. Підприємство буде випускати продукцію, яке буде сертифіковане за основними світовими системами управління якістю і безпекою продукції. Як зазначається, значну частину обсягів виробництва нового підприємства експортуватимуть до країн ЄС.

Довідка: ТОВ «Толсма Текнік» є

представником ряду європейських виробників обладнання для зберігання, доробки та переробки овочів, фруктів і ягід. Партнерами підприємства є компанії з Нідерландів, Італії та інших європейських країн.

 

Компанія пропонує комплексні рішення для фермерів, овочевих і плодовоягідних логістичних центрів, підприємств з доробки та переробки овочів і фруктів, надаючи, послуги з монтажу та обслуговування обладнання.

  ГО «Ukrainian Green Power»   info.ukrgreenpower@gmail.com