Полтава, улица Небесной Сотни, 13, офис 303-А
066-60-30-288
(0532) 508-618

Виставка Агро Комплекс Враження та сподівання.

Україна завжди пишалася, своїми плодючими землями, та сприятливими кліматичними умовами, для вирощування зернових.

Та із зміною клімату, який щороку стає все спекотнішим, без впровадження прогресивних методів обробки ґрунту, та технологій живлення рослин  отримати гарний врожай стає все складніше.

Світ змінюється, і подобається нам це чи ні: –« Нам необхідно з цим миритися та пристосовуватися до нових умов».Цього року виставка «АГРО КОМПЛЕКС  2017» розпочала свою роботу 31 жовтня та тривала 3 дні.В рамках проведення виставки  відбулося багато практичних семінарів, на яких обговорювалися ключові питання розвитку АПК в Україні:  
  •  «Особливості технології вирощування соняшнику та кукурудзи в різних кліматичних зонах України»
  •  «Роль кальцію та бору в підтримці гормонального балансу»
  • «Системи поливу для багаторічних насаджень»
  • «Сучасна модель інтенсивного яблуневого саду»

Та багато інших важливих тем.

На Мою думку в Україні без таких виставок не обійтися. Завдяки їм можна отримати знання в нових технологіях, підписати нові контракти, також виставка є майданчиком де проводяться переговори.

На виставці можна побачити останні досягнення наукового прогресу, передову техніку та технології для успішного ведення аграрного бізнесу.

Особливу увагу серед учасників та гостей виставки привернув демонстраційний майданчик «Агро Індустріальної Кампанії » адже саме ця компанія є офіційним дилером таких світових брендів KUHN, KINZE, SALFORD RTS.  Консультанти компанії завжди приділяють особливу увагу основним ключових вимогам: техніка повинна бути надійною, ефективною, і відповідати всім критеріям, щоб задовольнити самого вибагливого клієнта.

Восени, коли весь врожай зібрано, саме час подбати  про оновлення автопарку та спец техніки перед початком нового посівного сезону.

Саме тому всю увагу було прикуто до  сівалок  KUHN MAXIMA 2, KUHN SDM, KINZE

 адже ця техніка давно зарекомендувала себе на ринку.

 KUHN MAXIMA 2 особливостями, які суттєво відрізняють її від інших сівалок, є рівномірний інтервал між рослинами, що відіграє значну роль для збільшення врожайності кукурудзи, буряків, а також інших просапних культур. Міцний і безвідмовний у роботі, висіваючий модуль є основним компонентом сівалок MAXIMA 2.

Він забезпечує чудове розташування насіння в рядку, незалежно від стану ґрунту і гарантує рівномірну глибину при посіві  насіння.

 KUHN SDM важка механічна зернова сівалка. KUHN SDM з міжряддям 17 см призначена для посіву за технологією No Till.Чудово працює навіть в найскладніших умовах з будь-якою кількістю стерні і рослинних залишків. На сівалці встановлена система для внесення сухих мінеральних добрив.

  Пропашна сівалка KINZE 3600 з вакуумним дозатором характеризується високою точністю висіву та широкими можливостями розширення своєї функціональності. Зокрема можливе застосування системи роздільного висіву Interplant, системи ASD (загальні бункери на висівних апаратах) і обладнання для внесення рідких і сухих добрив.-

   

   IMG_20171031_114236      IMG_20171031_115349

IMG_20171031_115732        IMG_20171031_120356

«Я сподіваюся що кожен хто завітав на виставку знайшов для себе необхідну продукцію, та відповіді на ключові питання. До зустрічі  наступного року.»
 

Похожие новости