Полтава, улица Небесной Сотни, 13, офис 303-А
066-60-30-288
(0532) 508-618

Як відзначали день працівників сільского господарства у Полтаві

17 листопада в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені «Гоголя» відбулись урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни,і було засноване в 1993 році. Тоді Президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції

І недивно що ця урочистість відбулася в академічному театрі адже Полтава є культурною столицею України.

Полтавчани дуже доброзичливі і гостинні і завжди зустрічають гостей короваєм, медом та славними полтавськими галушками.

Це свято не було виключенням, в фойє театру гостей частували смачною випічкою, та пригощали вином, лунала приємна музика і серце переповнювалося самими теплими почуттями, адже урожай з поля зібрано збіжжя в скринях, і наші любі фермери можуть відпочити, поспілкуватися і відзначити здобутками своїх кращих працівників.

Урочисту частину нагородження відкрив голова Полтавської ОДА.

Головко Валерій Анатольович: Шановні Господарі Землі!Адже саме господарі – тому що… Що таке земля-це лише територія, і саме  коли на ній з’являється господар вона перетворюється в наші здобутки.

Тому дякую за вашу сумлінну працю, за те що ви так бережливо та сумлінно ставитесь  до нашої матінки землі.  

Вітаю Вас зі святом бажаю міцного здоров’я,  вам та вашим сім’ям , хороших врожаїв та мирного неба над головою.

До слів привітання також долучився.

Василь Стасовський, регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія»
Хто б що не говорив, а земля наша годувальниця, ми зв’язали свою долю з нею. Безпека держави, кожної сім’ї залежить від результатів нашої праці. В останні роки аграрний сектор є основним здобувачем валюти для держави.

Сергій Фролов, директор департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА
Кожен рік ми приходимо до цього свята з вагомимим результатами, і на сьогодні ми маємо понад 4 мільйони тонн зерна, і можу з впевненістю сказать, що в цьому році ми подолаємо 5- мільйонний рубіж, і, незважаючи на складні умови в галузі тваринного виробництва, за цей рік нарощено і виробництво молока, і виробництво м’яса.

Сьогодні було нагороджено понад 30 аграріїв які отримали пам’ятні нагороди, та відзнаки.

 З Повагою редакція газети «Агротайм»

Головний редактор Ляшенко Вікторія