Полтава, улица Небесной Сотни, 13, офис 303-А
066-60-30-288
(0532) 508-618

Звіт АгроПром-Полтава 2016

26-27 жовтня в Полтаві відбулася Міжрегіональна спеціалізована виставка «АгроПром-Полтава» виставка є щорічною і цього року відзначила свій 20 ювілей.

26-27 жовтня в Полтаві відбулася Міжрегіональна спеціалізована виставка «АгроПром-Полтава» виставка є щорічною і цього року відзначила свій 20 ювілей. Мета виставки-це розвиток агропромислового комплексу на нашій багатій родючій землі. Область традиційно вважається однією з житниць України. Полтавщина залишається лідером в Україні з виробництва зерна, та займає 2 місце за виробництвом валової продукції в сільському господарстві.

В рамках виставки свою продукцію презентували не лише підприємства Полтавщини, а й гості з інших областей.

На виставці був представлений широкий спектр новітніх агротехнологій, насіння, засобів захисту рослин, добрива,  агрегати для переробки.

Як і завжди виставку відкривали високопосадовці.

Цього року всіх присутніх привітав голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

Полтавщина була, є і буде сектором аграрного виробництва України. Сьогодні тут присутні люди, які мають досвід у виробництві аграрної продукції, та можуть з ним поділитися.

На сьогодні, для аграрного сектора, одним із найголовніших напрямків роботи – є розвиток. Завдання влади – створити такий майданчик, де можуть спілкуватися, зав’язувати ділові стосунки виробники техніки, науковці, ініціативні представники бізнесу та сільгоспвиробники. Саме це ми намагаємося зробити сьогодні. Але ще нам потрібно подумати як виставку «АгроПром-Полтава» зробити брендом нашої області, який приваблював би бізнес з усієї України та країн Євросоюзу”, – відзначив у своєму вітальному слові — Валерій Головко

Похожие новости